Hakkımda

IMG_4332.jpg

5 Şubat 1986 Ankara doğumluyum. Lisans eğitimimi Başkent Üniversitesi, Ticari Bilimler Fakültesi, Bankacılık ve Finans bölümünde tamamladım.

2010 yılında aile şirketimiz olan, cam işleme ekipmanları üreten mühendislik firması Hasal Cam Aletleri’nde dış ticaret uzmanı olarak çalışmaya başladım.

Cam sanatları ile ilgilenen insanların ekipman ve hammadde ihtiyaçlarının yurt dışındaki firmalardan ihracatı ve firmamızın ürettiği ekipmanların yurt dışına ithalatı ile ilgilendim.

 

Alevde çalışma tekniği ile ilk tanışmam ofisteki bir şalüma ile oldu. Öncelikle kendim bir kaç deneme yaptıktan sonra yurt içindeki bazı ustalardan ders aldım.

3 yıl gerek teknik gerek ise uygulama eğitimleri aldıktan ve tecrübe edindikten sonra, bu bilgiyi ve donanımı sanat severlerle paylaşmak istedim.

2013 yılında Ankara’da “Flameart Glass” adında kendi cam atölyemi açtım. Atölyemde ekibimle beraber cam füzyon, cam mozaik, vitray, sıcak mine ve alevde çalışma gibi cam sanatı tekniklerini uyguluyoruz ve öğrencilerimize aktarıyoruz. Bu web sitesinde kendi eserlerimizi beğeninize sunuyoruz.

 

DENEYİMLER VE PROJELER

2005 - 2010 Başkent Üniversitesi, Ticari Bilimler Fakültesi, Bankacılık ve

Finans Lisans Eğitimi

2010 - 2013 Hasal Dış Ticaret - Dış Ticaret Uzmanı

2013 Şubat Flameart Glass Cam Tasarım Atölyesi Kurucusu

2018 Temmuz - Cam Ocağı - Astrid Reidel Eğitimi

2021 Mayıs - Glass Line Magazine - Alevde Çalışma Tekniği - Makale

2021 Ekim - Denizli Cam Bienalı Canlı Sunum ve Demo